Alyva Castrol 4L EDGE TITANIUM FST 0W20 4L
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Alyva Castrol 4L EDGE TITANIUM FST 0W20 4L

36,36 € (su PVM) 36,36 € (be mok.)

local_shipping Nemokamas pristatymas perkant prekių už 50 € ar daugiau. Detaliau

Alyva Castrol 4L EDGE TITANIUM FST 0W20 4L Alyva skirta naudoti dyzeliniuose ir benzininiuose varikliuose, kur gamintojas rekomenduoja A1/B1 specifikaciją. Taip pat puikiai tinka VOLVO automobiliams, kur reikalinga VCC RBS0-2AE specifikacija.
ACEA A1/B1 VCC RBS0-2AE
Alyva idealiai tinka naujausiems varikliams ir užtikrina maksimalų variklio našumą, kuris pagamintias pagal naujausias technologijas ir veikia su labai griežtais nuokrypiais.
Parametrai: 4L 0W20

4 kg
5 Prekės

PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra centriniame sandėlyje, ir Jus atsiskaitote el. bankininkystės įskiepiu arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime per 1–3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 14 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną jeigu prekė yra centriniame sandėlyje !

- Jei prekė pristatoma pagal specialų užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai.

- Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Dėl pristatymo terminų informuojame. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

GARANTIJOS IR GRAŽINIMAS

Visoms CarDoc.lt internetinėje parduotuvėje parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir sąlygos nurodomos PVM sąskaitoje-faktūroje arba gamintojo/tiekėjo dokumentacijoje.

Garantija pradeda galioti nuo prekės pardavimo Jums datos.

Garantinio aptarnavimo laikotarpio metu Jūs turite teisę į nemokamą įsigytos prekės defektų (trūkumų) šalinimą, kilusį dėl gamintojo kaltės, su sąlyga, kad laikomasi gamintojo garantinių sąlygų. Suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantija galioja likusį garantinio aptarnavimo laiką.

Garantinis aptarnavimas atliekamas tik pateikus pirkimo dokumentą (PVM sąskaitą-faktūrą) arba garantinį taloną (jeigu toks yra). Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas.

Jei pastebėjote, kad įsigyta prekė yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti ją mums per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai (prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos, už prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas).