Turbina Ruston & Hornsby various 452012-0001 Garrett TA3131
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−35%

Turbina Ruston & Hornsby various 452012-0001 Garrett TA3131

Ruston & Hornsby various 452012-0001 Turbina Garrett TA3131
169,00 € (su PVM) 260,00 € −35% 169,00 € (be mok.)
block Išparduota

local_shipping Nemokamas pristatymas perkant prekių už 50 € ar daugiau. Detaliau

Turbina Ruston & Hornsby various 452012-0001 Turbinos Modelis:TA3131 CHRA Numeris: 409172-0033 Užtikriname aukščiausią kokybę, Turbinos su garantija ! Mes pasirengę tartis dėl kiekvieno jūsų užsakymo ir esame įsitikinę, kad visuomet galim rasti abiems pusėms priimtiną variantą. Turbokompresorius, kasdienėje kalboje paprasčiausiai vadinamas turbina, buvo išrastas šveicarų inžinieriaus Alfred Büchi. Išradimas užpatentuotas 1905m., o pirmieji dyzeliniai varikliai laivams bei lokomotyvams, buvo pradėti montuoti 1920m. Panašiu metu turbokompresoriai pradėti naudoti ir lėktuvuose.

PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra centriniame sandėlyje, ir Jus atsiskaitote el. bankininkystės įskiepiu arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime per 1–3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 14 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną jeigu prekė yra centriniame sandėlyje !

- Jei prekė pristatoma pagal specialų užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai.

- Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Dėl pristatymo terminų informuojame. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

GARANTIJOS IR GRAŽINIMAS

Visoms CarDoc.lt internetinėje parduotuvėje parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir sąlygos nurodomos PVM sąskaitoje-faktūroje arba gamintojo/tiekėjo dokumentacijoje.

Garantija pradeda galioti nuo prekės pardavimo Jums datos.

Garantinio aptarnavimo laikotarpio metu Jūs turite teisę į nemokamą įsigytos prekės defektų (trūkumų) šalinimą, kilusį dėl gamintojo kaltės, su sąlyga, kad laikomasi gamintojo garantinių sąlygų. Suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantija galioja likusį garantinio aptarnavimo laiką.

Garantinis aptarnavimas atliekamas tik pateikus pirkimo dokumentą (PVM sąskaitą-faktūrą) arba garantinį taloną (jeigu toks yra). Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas.

Jei pastebėjote, kad įsigyta prekė yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti ją mums per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai (prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos, už prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas).

Turbinų remontas ieškantiems kokybiškų paslaugų.

Turbinų remontas atliekamas naudojant profesionalią įrangą ir medžiagas. Priimame remontui tiek automobilius su sugedusiais turbokompresoriais, tiek nuimtas turbinas. Taip pat priimame turbinas iš kitų miestų per siuntų kurjerius.

Turbinu remonto kainos priklauso nuo turbinos defekto lygio !

Mūsų paslaugos:

  •  Turbokompresorių diagnostika.
  •  Turbokompresorių remontas.
  •  Turbokompresorių pardavimas.
  •  Turbokompresorių dalių pardavimas.

Mes pasirengę tartis dėl kiekvieno jūsų užsakymo ir esame įsitikinę, kad visuomet galima rasti abiems pusėms priimtiną variantą.

Suteikiame 12 mėnesių garantija be ridos apribojimo !

Konsultuojame telefonu: +370 630 85627