Padangų remonto putos MOTIP 500ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Padangų remonto putos MOTIP 500ml

4,01 € (su PVM) 4,01 € (be PVM)

local_shipping Nemokamas pristatymas perkant prekių už 50 € ar daugiau. Detaliau

Padangų remonto putos MOTIP 500ml Skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui. Galima naudoti nedemontuojant padangos. Prieš naudodami pakratykite.
Visiškai nuleiskite padangą. Laikykite skardinę apverstą ir ištuštinkite, naudodamiesi adapteriu. Nuvažiuokite maždaug 10 km ne didesniu kaip kaip 50 km/h greičiu. Pašalinkite iš padangos propelentą ir pripūskite reikiamą kiekį oro.
Kuo greičiau profesionaliai suremontuokite padangą nurodydami, jog padanga buvo remontuota panaudojant „Tyre Repair“ priemonę.

0.50 lb
10 Prekės

PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra centriniame sandėlyje, ir Jus atsiskaitote el. bankininkystės įskiepiu arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime per 1–3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 14 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną jeigu prekė yra centriniame sandėlyje !

- Jei prekė pristatoma pagal specialų užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai.

- Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Dėl pristatymo terminų informuojame. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

GARANTIJOS IR GRAŽINIMAS

Visoms CarDoc.lt internetinėje parduotuvėje parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir sąlygos nurodomos PVM sąskaitoje-faktūroje arba gamintojo/tiekėjo dokumentacijoje.

Garantija pradeda galioti nuo prekės pardavimo Jums datos.

Garantinio aptarnavimo laikotarpio metu Jūs turite teisę į nemokamą įsigytos prekės defektų (trūkumų) šalinimą, kilusį dėl gamintojo kaltės, su sąlyga, kad laikomasi gamintojo garantinių sąlygų. Suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantija galioja likusį garantinio aptarnavimo laiką.

Garantinis aptarnavimas atliekamas tik pateikus pirkimo dokumentą (PVM sąskaitą-faktūrą) arba garantinį taloną (jeigu toks yra). Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas.

Jei pastebėjote, kad įsigyta prekė yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti ją mums per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai (prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos, už prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas).