Įkrovimo stotelės

Elektromobilių įkrovimo stotelės už preinamą kainą  internetu. Savo klientams siūlome tik atrinktas ir patikrintas elektromobilių pakrovimo stoteles. "CarDoc" gali pasiūlyti visų elektromobilių įkrovimo stotelių tipų įrangą ir reikiamus adapterius. Mūsų siūlomi įrenginiai yra išmanūs jie turi įmontuotus bekontakčius skaitytuvus vartotojų identifikavimui, komunikacinius įrenginius. Įvertinkite, kokio galingumo elektromobilių įkrovimo stotelę ketinate įsirengti. Įranga pasižymi puikiomis darbinėmis savybėmis, yra lengvai valdoma ir aptarnaujama. Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

CITYCHARGE V2
CityCharge Double yra vidutinio greitumo, IEC62196 Mode 3 standarto įkrovimo stotelė, suprojektuota eksploatuoti viešose ar komercinėse vietose. Galima krauti du automobilius vienu metu 22 kW galingumu arba pagal įvado galingumą stotelė gali būti silpnesnė: 2 x 11 kW.
3 490,00 €
HOMEBOX MINI T1
HomeBox mini suprojektuotas, kad būtų paprastas, profesionalus ir kainos atžvilgiu priimtinas kiekvienam vartotojui. Vykdo elektrinių transporto priemonių krovimą iki 7,2 kW. Stotelė gali būti kelių galingumų pasirinktinai: 16 A arba 32 A.
450,00 €
HOMEBOX MINI T2
HomeBox mini suprojektuotas, kad būtų paprastas, profesionalus ir kainos atžvilgiu priimtinas kiekvienam vartotojui. Vykdo elektrinių transporto priemonių krovimą iki 7,2 kW. 
460,00 €
CITYCHARGE MINI2
CityCharge Mini2 įkrovimo stotelė klasifikuojama kaip vidutinio greitumo IEC62196 Mode3 standarto, galinti krauti du automobilius vienu metu iki 2x22 kW galingumu. Pagal įvado galingumą stotelė gali būti silpnesnė 2x11 kW.
2 690,00 €
HOMEBOX
HomeBox yra trifazė įkrovimo su lizdu. Maksimali krovimo galia 22 kW. HomeBox įkrovimo stotelės naudojamos garažuose, parkavimo aikštelėse ir kitose privačiose vietose. Galimi priedai - ( Lan Wifi RFID DLM ir t.t )  į bazinę komplektacijas neįeina.
470,00 €
HOMEBOX SLIM
HomeBox Slim įkrovimo stotelė turi Type 2 lizdą kuris gali krauti 1 ar 3 fazėmis bei 16 A ar 32 A, priklausomai nuo galios įvado. HomeBox Slim stotelės naudojamos garažuose, parkavimo aikštelėse ir kitose privačiose vietose.
750,00 €