Type2 į Type2 16A - 32A 5 Metrai
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Type2 į Type2 16A - 32A 5 Metrai

Type2 į Type2 16A - 32A skirtas elektromobiliams su Type 2 jungtimi. 5 metrai

  • 32 A
  • 16 A
  • 1 Fazė
  • 3 Fazės
124,00 € (su PVM) 124,00 € (be PVM)

local_shipping Nemokamas pristatymas perkant prekių už 50 € ar daugiau. Detaliau

Audi A3 e-Tron, BMW 2 Series, BMW i3, BMW i8, BMW X5, Chevrolet Spark, Mercedes B Class E-Celi, Mercedes C Class, Mercedes GLE, Mercedes S500 PHEV, Mercedes SLS EV, Mercedes Vito E-Cell Van, Porsche Cayenne, Porsche 918 Spyder, Porsche Panamera S PHEV, Renault Zoe, Rimac Concept One, Tesla Model X, Volvo V60 PHEV, Volvo XC90 T8, Volkswagen e-up, VW e-Golf, VW Golf 1.4 TSE, VW Golf GTE PHEV.

Kištuko tipas IEC 62196 Type2
Maitinimo jungtis IEC 62196 Type2
Įėjimo galingumas Pasirinktinai (1-3 fazės, 16-32 A)
Išėjimo galia Pasirinktinai (3.6, 7.2, 11, 22 kW)
Darbinė temperatūra Nuo -35 °C iki +50 °C
Atsparus vandalizmui Ne
Atsparus UV spinduliams Taip
Sertifikatas CE
Kabelio ilgis 5 m
Svoris 2,5 kg
Brutto Weight 3.5 kg
Brutto Dimensions (depth x width x height) 420 x 80 x 420 mm
Gamintojas Duosida (Kinija)
Garantija 24 mėn.
EM-UD-T2-1P-16
Nauja prekė
3 kg
1 Prekės
Kištuko tipas
Type 2

Type 1

Type 1 yra pritaikytas krauti elektromobilius iki  7.4 kW galios (230 V, 32 A). Šis standartas yra daugiausiai naudojamas automobilių gamintojų modeliuose iš Azijos ir Šiaurės Amerikos. Europoje dažniausiai susidursime su šia jungtimi jei automobilis yra įvežtas iš minėtų regionų.

Type 2

Type 2 įkrovimo kabelio jungtis yra pritaikyta krauti elektromobilius iki 22 kW galios (400 V, 32 A). Šis standartas yra daugiausiai naudojamas automobilių gamintojų modeliuose iš Europos. Elektromobilių įkrovimo kabelis tipas 2 ( suomių. Sähköauton latauskaapeli 2) yra labiausiai paplitusi įkrovimo jungtis tiek namų tiek komercinio įkrovimo stotelėse.

CCS

CCS kabelio jungtis yra galingesnė versija kabelio tipo 2. Su dviem papildomais elektros kontaktais suteikiama galimybė greitesniam eletromobilio baterijos įkrovimui. Ši jungtis dažniausiai naudojama vidutinio ir greito elektromobilių įkrovimo terminaluose (50 kW), tačiau techninės jungties galimybės leidžia krautis ir iki 170 kW.

CHAdeMO

CHAdeMO jungties tipas buvo sukurtas ir ištobulintas Japonijoje. Ši jungtis leidžia įkrauti elektromobilius iki 50 kW. Dažniausiai šią jungtį rasime viešose eletromobilių įkrovimo stotelėse.

Tesla Supercharger

Tesla automobilių gamintojas turi sukūręs savo specialią jungtį eletromobilių įkrovimui. Tai yra greito krovimo jungtis, kuri gali įkrauti Tesla model S iki 80 % baterijos lygio tik per 30 minučių.

PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra centriniame sandėlyje, ir Jus atsiskaitote el. bankininkystės įskiepiu arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime per 1–3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 14 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną jeigu prekė yra centriniame sandėlyje !

- Jei prekė pristatoma pagal specialų užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai.

- Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Dėl pristatymo terminų informuojame. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

GARANTIJOS IR GRAŽINIMAS

Visoms CarDoc.lt internetinėje parduotuvėje parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir sąlygos nurodomos PVM sąskaitoje-faktūroje arba gamintojo/tiekėjo dokumentacijoje.

Garantija pradeda galioti nuo prekės pardavimo Jums datos.

Garantinio aptarnavimo laikotarpio metu Jūs turite teisę į nemokamą įsigytos prekės defektų (trūkumų) šalinimą, kilusį dėl gamintojo kaltės, su sąlyga, kad laikomasi gamintojo garantinių sąlygų. Suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantija galioja likusį garantinio aptarnavimo laiką.

Garantinis aptarnavimas atliekamas tik pateikus pirkimo dokumentą (PVM sąskaitą-faktūrą) arba garantinį taloną (jeigu toks yra). Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas.

Jei pastebėjote, kad įsigyta prekė yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti ją mums per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai (prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos, už prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas).