RENAULT ZOE Baterija 41 kWh 2018
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

RENAULT ZOE Baterija 41 kWh 2018

RENAULT ZOE Baterija 41 kWh 2018

4 297,52 € (su PVM) 4 297,52 € (be PVM)
block Išparduota

local_shipping Nemokamas pristatymas perkant prekių už 50 € ar daugiau. Detaliau

Gamybos metai: 2018 m

Talpa: 41 kWh

RZO41KW185
Panaudotas
300 kg
0 Vienetas

PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra centriniame sandėlyje, ir Jus atsiskaitote el. bankininkystės įskiepiu arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime per 1–3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 14 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną jeigu prekė yra centriniame sandėlyje !

- Jei prekė pristatoma pagal specialų užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai.

- Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Dėl pristatymo terminų informuojame. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

GARANTIJOS IR GRAŽINIMAS

Visoms CarDoc.lt internetinėje parduotuvėje parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir sąlygos nurodomos PVM sąskaitoje-faktūroje arba gamintojo/tiekėjo dokumentacijoje.

Garantija pradeda galioti nuo prekės pardavimo Jums datos.

Garantinio aptarnavimo laikotarpio metu Jūs turite teisę į nemokamą įsigytos prekės defektų (trūkumų) šalinimą, kilusį dėl gamintojo kaltės, su sąlyga, kad laikomasi gamintojo garantinių sąlygų. Suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantija galioja likusį garantinio aptarnavimo laiką.

Garantinis aptarnavimas atliekamas tik pateikus pirkimo dokumentą (PVM sąskaitą-faktūrą) arba garantinį taloną (jeigu toks yra). Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas.

Jei pastebėjote, kad įsigyta prekė yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti ją mums per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai (prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos, už prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas).

Elektromobilių ir hibridinių automobilių remonto centras

Elektromobilių – hibridinių automobilių remontas ir techninė priežiūra. Įgijome didžiulę šių sistemų diagnostikos bei taisymo patirtį, aptikome pasikartojančius defektus, silpnas vietas bei suradome šių problemų optimalius sprendimo būdus.

Automobilių pramonėje lieka vis mažiau gamintojų, kurie savo modelių gamoje vis dar neturi elektromobilio ar hibrido. Atrodytų, ateitis besąlygiškai priklauso kur kas pažangesnei ir ekologiškai švariai elektros energijai. Tačiau šiame kelyje nuolat išdygsta įvairios kliūtys – technologinės bei finansinės. Elektromobilių populiarumą kol kas riboja baterijų talpos problemos, infrastruktūros trūkumas, įvairūs aplinkosauginiai klausimai. Tačiau tikėkimės, kad technologijoms spasčiais žingsniais žengiant į priekį, elektromobilio parametrai bus ne prastesni, nei automobilių su vidaus degimo varikliais.

EVcentras