Apie mus

"CarDoc" kasmet auganti lietuviško kapitalo autodetalių prekybos įmonė. Su klientais dalinamės turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius. "CarDoc" akylai stebi ir reaguoja į rinkos pokyčius, kad išsaugotų maksimalų produkcijos ir paslaugų kainų konkurencingumą ir priimtinumą pirkėjui.

"CarDoc" veikla kryptingai orientuojama į pastovų darbo kokybės gerinimą, ne tik automobilių atsarginių detalių pardavime, bet ir paslaugų teikimo, automobilių remonto srityse. Pas mus dirba patyrę, profesionalūs, lankstūs, draugiški, patyrę specialistai. Sukaupta patirtis bei darbuotojų kvalifikacija, leidžia didmeniniams ir mažmeniniams klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės laiko patikrintus produktus. 

Mūsų klientai tai asmenys ir įmonės, automobilių servisai, remonto dirbtuvės, parduotuvės visoje Lietuvoje, taip pat Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje. Siekiame ilgalaikio ir glaudaus bendradarbiavimo su savo pirkėjais, todėl nuolat tobuliname paslaugų kokybę, plečiame paslaugų ir prekių asortimentą, lojaliems ir ištikimiems klientams taikome nuolaidas.

Visos autodalys yra sandėlyje ir gali būti išsiųstos į bet kurį Lietuvos miestą kuo greičiau !

Susisiekite su mumis jau šiandien

Telefonu: +370 630 85627